Canson XL AQUARELLE A4 300g 30 listů kroužek

Garantovaný nákup z Výtvarný-Shop.cz

Skladem • 1 varianta39 Kč100 % • 953 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• super gramáž

• Po uschnutí se papír přilepený k podložce opět vyrovná
    • Je levný
    • Pastelky se na něj dobře opakovaně vrství
    • Nemá listy lepené k sobě, aby se při malbě nekroutily

Skicák mám zatím pouze krátkou dobu, ale pro moje účely (experimenty, náčrty v přírodě a trénink) mi zatím stačil. Přestože je poměrně hladký (je hladší a trochu světlejší než Canson "C" à grain / 224 g), vrství se mi na něj pastelky velmi dobře. Vím, že existují i lepší papíry, ale Canson mi zatím obecně vyhovuje.

• Dostupná cena za dobrou kvalitu
    • Málo textury
    • I po zaschnutí zůstavá zvlněný (i pribpouzití maleho množství vody)
    • Dostávání papíru z krouzkove vazby je naročné, aby se papir nepomačkal

Produkt nemá žádné parametry.

Canson XL Aquarelle je akvarelový blok obsahující 30 listů o gramáži 300g/m2. Blok je ideální na akvarelové barvy, akvarelové pastelky a na jiné mokré techniky. Studentký akvarelový papír se strukturou, která umožňuje snadné opravy. Papír je lisovaný za studena, bez acidů. Formát A3, A4, A5.

• super gramáž

• Pastelky se na něj dobře opakovaně vrství
    • Nemá listy lepené k sobě, aby se při malbě nekroutily

• Dostupná cena za dobrou kvalitu
    • Málo textury
    • I po zaschnutí zůstavá zvlněný (i pribpouzití maleho množství vody)
    • Dostávání papíru z krouzkove vazby je naročné, aby se papir nepomačkal